fbpx
Tlenoterapia Hiperbaryczna Toruń TERAPIA

Specjalistyczna tlenoterapia hiperbaryczna

Efekty sesji tlenoterapii w komorze hiperbarycznej widać już po kilku zabiegach. Ponadto dzieci bardzo dobrze reagują na terapię, jest to dla nich nowe i ciekawe doświadczenie.

Zalety, jakie przynosi tlenoterapia hiperbaryczna w leczeniu autyzmu, okazują się nieocenione. Dzieci łagodniej reagują na ewentualne zmiany rutyny czy natężenia światła lub dźwięku i lepiej wyrażają swoje potrzeby. Ponadto widoczna jest znaczna poprawa kontaktu wzrokowego dzieci z bliskimi oraz rówieśnikami. Wzmocniony zostaje układ trawienny, urologiczny i odpornościowy, a także usprawniona reakcja oraz stymulacja krążenia krwi do mózgu.

SENIORZY

Tlenoterapia hiperbaryczna przy schorzeniach seniorów

Tlenoterapia hiperbaryczna pomaga na Parkinsona i Alzheimera

Tlenoterapia Hiperbaryczna Toruń TERAPIA

Obecnie trwają badania nad terapią tlenem pod ciśnieniem m.in. przy udarach mózgu, zawałach, migrenach. Jednak już teraz można potwierdzić skuteczność tlenoterapii hiperbarycznej w przypadku przeciwdziałania powikłaniom cukrzycowym oraz regulacji prawidłowej insulinowości krwi. Tlenoterapia hiperbaryczna wspomaga remisję dolegliwości neuronowych. Liczne próby dały pozytywne efekty dla osób cierpiących na Parkinsona; dłoń po 10 seriach w komorze hiperbarycznej przestała się trząść. Rozwój dalszych powikłań Alzheimera został spowolniony. Już teraz spraw swoim bliskim prezent – zakup dla nich karnet, skorzystaj z promocji.

  • wsparcie regeneracji stopy cukrzycowej
  • remisja wielu dolegliwości senioralnych np. reumatyzm
  • regeneracja komórek po zakończonej radioterapii i chemioterapii
  • wsparcie osób po udarze mózgu nawet po wielu latach
  • przeciwdziałanie depresji, migrenie, złemu samopoczuciu

Spraw sobie prezent i umów się na wizytę już dziś

Poniżej wybierz gabinet który Cię interesuje i wypełnij formularz rezerwacji lub zadzwoń

Data

Imię i nazwisko

Godzina

Nr telefonu

Adres e-mail

Data

Imię i nazwisko

Godzina

Nr telefonu

Adres e-mail