fbpx

URODA

Odnowa biologiczna w komorze hiperbarycznej w Toruniu

Tlenoterapia hiperbaryczna rozświetla i poprawia koloryt skóry

Tlenoterapia Hiperbaryczna Toruń SPORT

Tlenoterapia hiperbaryczna jest uzupełnieniem zabiegów odnowy, medycyny estetycznej. Tlen jest budulcem mięśni i kości, a dodatkowe komórki macierzyste przekształcają się w kolagen i elastynę, co powoduje, że skóra, włosy, paznokcie wzmacniają się, nabierają blasku i kolorytu.

  • przyspieszenie rekonwalescencji w rehabilitacji
  • szybsze spalanie i spowolnione procesy starzenia
  • lepsza regeneracja po zabiegach medycyny estetycznej
  • ochrona przed wolnymi rodnikami
Tlenoterapia Hiperbaryczna Toruń SPORT

Tlenoterapia hiperbaryczna w medycynie estetycznej

Tlenoterapia hiperbaryczna ma dobroczynny wpływ na kondycję całego organizmu, dlatego wspomaga leczenie wielu schorzeń. Jest również doskonałym uzupełnieniem zabiegów medycyny estetycznej, wspomagającym proces odnowy i regeneracji skóry.

Oczyszczanie twarzy Toruń

Cera jest wyjątkowo wrażliwa na procesy starzenia, negatywny wpływ czynników atmosferycznych i środowiskowych. Na kondycję skóry negatywnie wpływa także stres i zmęczenie. Wszystko to powoduje, że na twarzy szybko uwidaczniają się zmiany związane z wiekiem, a skóra jest zanieczyszczona i nie wygląda zdrowo.

Aby jak najdłużej zachować młody wygląd, warto skorzystać z zabiegów tlenoterapii hiperbarycznej, która przyspiesza procesy syntezy kolagenu i elastyny, dzięki czemu skóra staje się jędrna i elastyczna

Tlenoterapia hiperbaryczna ma również pozytywny wpływ na oczyszczanie twarzy, gdyż dotlenianie tkanek przyspiesza usuwanie toksyn, redukuje procesy zapalne i wspomaga zabliźnianie zmian trądzikowych.

Tlenoterapia hiperbaryczna a odnowa biologiczna

Zabiegi tlenoterapii hiperbarycznej przyspieszają procesy regeneracyjne w całym organizmie. Bardzo korzystnie wpływają na stan skóry – poprawiają jej wygląd bez użycia skalpela. Dzieje się tak ze względu na dotlenienie tkanek, które powodują: – spowolnienie procesów starzenia, spłycenie zmarszczek – poprawę elastyczności, jędrności i gęstości skóry – przyspieszenie procesu detoksykacji – zlikwidowanie stanów zapalnych i obrzęków – szybszą regenerację po zabiegach medycyny estetycznej Znajdująca się w mieście Toruń, Klinika Tlenowa, zaprasza na sesje tlenoterapii hiperbarycznej wszystkich, którzy chcą zregenerować i zadbać o swoją urodę.

Spraw sobie prezent i umów się na wizytę już dziś

Poniżej wybierz gabinet który Cię interesuje i wypełnij formularz rezerwacji lub zadzwoń

Data

Imię i nazwisko

Godzina

Nr telefonu

Adres e-mail

Data

Imię i nazwisko

Godzina

Nr telefonu

Adres e-mail